| geani444 a întrebat:

Am o intrebare la voi cum sa ma tund pana acum m-am tuns scurt si cu breton, am fruntea mai lata as vrea sa va intreb daca ma tund fara breton imi va sta bine sau nu sau cum sa ma tund multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlexoiuAleex a răspuns:

Fara breton ti-ar sta bine. Eu m-am tuns cu numarul' 3 in fata si in parti cu numarul' 2, sau daca vrei sa arati mai "cool" tunde-te si tu, nu ca mine, 3 cu 2, macar 3 cu 1, fara breton. Iti spun eu. Si poti sa te dai si cu gel sa iti faci creastawinking.

2 răspunsuri:
| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Lasa-te asa cum esti! In felul in care te-ai descris pari sa arati mai bine cu breton. Fundita te rog?