| dutza_9025 a întrebat:

Buna TPU am 2 intrebari .
Prima este :

Este buna vopseaua Directions ca tot aici pe site'u asta am auzit de ea si am vazut si pareri bune dar si proaste cum ar fi ca deterioreaza parul ... deci nu stiu ce sa mai cred laughing

A doua intrebare suna cam asa :

Paleta cu 120 de culori este buna , isi merita banii ?Si despre asta am auzit diferite pareri si sunt cam confuza . As vrea daca se poate sa raspunda numai cele care au folosit produsele de mai sus sau au auzit pareri de la cineva apropiat . Sper ca m'ati inteles happy . Multumesc mult , ofer fundita la cel mai bun si explicit raspuns :* !

Răspuns Câştigător
| anonymousdragos a răspuns:

Direction este foarte buna!

Iar paleta cu 120 de culori bunicica! Nu cred ca merita banii!

Funda? :*

| dutza_9025 explică (pentru anonymousdragos):

Am intrat acum pe http://www.pisica-neagra.ro si nu merge sa intru... Au inchis site'u? :-s :(

| dutza_9025 explică (pentru anonymousdragos):

Am intrat pe http://www.pisica-neagra.ro si nu imi deschide pagina... Au inchis site'u? :(

| ammona a răspuns (pentru dutza_9025):

Au revenit...eu am facut mai devreme o comanda si abia astept sa ajunga happy
Acum vad ca au toate produsele directions...au si sampoanele si decolorantul.

4 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Eu folosesc Directions de 3 ani happy
Si sunt super multumita. cand schimb nuanta aleg una apropiata de cea pe care o am deoarece pot si combinate si arata f bine...si in felul asta ma decolorez de vreo 2 ori pe an... in stilul asta pot sa spun ca sunt mega multumita