| ScreamOfPain a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc parul cu vopseaua semi-permanenta de la La Riche Directions in culoarea Turquoise si sunt curioasa daca rezultatul pe par negru este la fel ca cel de pe parul blond?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nuanta e mai deschisa decat parul tau nu va prinde nimic si cu cat o ti mai mult pe par va iesii o nuanta mai intensa.

| DiazAndreea a răspuns:

Deci e clar ca pe aprul negru nu vei avea niciun rezultat, mai ales ca este vopsea semi-permanenta. Aceasta culoare, Turquoise se obtine pe parul decolorat sau par blond deschis