| InnaBotezatu a întrebat:

am auzit ca exista plasturi pentru cosuri... Se gasesc la farmacie? Si daca da cam cat costa? Multumesc si promit funda celui mai folositor raspuns:*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Bioderma(plasturi pentru tratarea coşurilor, 30 buc.).Cu plăcere!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Da,există,şi se găsesc în farmaciile Catena la preţul de 17 lei.

| chupachups1234 a răspuns (pentru faramatania):

Au si un nume?laughing

| chupachups1234 a răspuns (pentru faramatania):

Mersi big grin

| InnaBotezatu explică (pentru faramatania):

Multumesc anticipat pentru detaliihappy:*

| faramatania a răspuns (pentru chupachups1234):

Bioderma(plasturi pentru tratarea coşurilor, 30 buc.).Cu plăcere!

| Finucci28 a răspuns:

Foloseste asta: http://www.mamanatura.ro/......-p10021445 e foarte bun.