| Adelina_Iuliana_1998 a întrebat:

am auzit multe de cosmeticele elf, as vrea sa imi comand dar nu stiu cat ia taxa de expediere. urgent raspunss

Răspuns Câştigător
| Aryana16 a răspuns:

Elf sunt cele mai bune produse si sunt si f ieftine. taxa prin posta adica te duci sa iei coletul de la posta e 9 lei si prin curier rapid 19 lei..gasesti mai multe pe site jos acl la intrebari frecvente:*

5 răspunsuri:
| Kesha1428 a răspuns:

Scumpa mea..nu stiu raspunsul la intrebarea ta, dar vreau sa-ti spun ca eu am produse de la elf...so majoriattea m-au dezamagit. Fardurile nu sunt pigmentate deloc...adica pana si Ladys(apropo, e o firma de cosmetice cu produse foarte.foarte bune si foarte ieftine, daca vrei sa te inscri:giabocmarina@yahoo.com,e foarte convenabil) are produse mai bune.happy Acum tu faci ce vrei.Eu doar mi-am spus parerea.Bafta!:*

| Etelca a răspuns (pentru Kesha1428):

Faci reclama? Te cunosc de pe yt!

| Kesha1428 a răspuns (pentru Etelca):

Nu m fac reclama, nu mai am cum laughing Am renuntat la youtube, ceea ce ma uimeste e ca m-ai gasit si aici laughingwinking

| Etelca a răspuns (pentru Kesha1428):

M-am minunat cand te-am vazut!

| naty696 a răspuns:

Poti sa intrii pe site-ul lor si sa te interesezi cat e taxa. Eu mi-am comandat si sunt foarte multumita de produsele lor :d