| Vampiregirl_7516 a întrebat:

Buna TPUkiss
am auzit si am mai citit ca nu e bine se folosesti mereu acelasi tip de sampon si balsam pentru ca dupa un timp nu o sa aiaba acelasi efect asupra parului tau e adevarat?
am incercat multe sampoane si balsamuri si masti nu de mult cam de vreo 2-3 luni am gasit o gama super(folosesc intreaga gama SYOSS MOISTURE INTENSIVE CARE) si inca nu am terminat nici unul si ma gandeam sa cumpar tot aceeas gama sau mai bine sa incerc alta dar acesta e pana acum cea mai buna imi lasa un par extraordinar

Răspuns Câştigător
| xMoonlight a răspuns:

Buna! Nu este adevarat. Daca ai niste produse de care esti multumita intr-adevar sa nu le schimbi ca vei regreta.Eu stiam de fapt cam chiar invers.Stiam ca nu este bine sa iti tot schimbi samponul/balsamul pe care il folosesti deoarece va provoca matreata. O zi buna:* Pa pa

2 răspunsuri:
| NoGooDy a răspuns:

Sunt doar nişte zvonuri, părerea mea. Nu mai crede lumea care spune asemenea lucruri. Fă cum crezi de cuviinţă.

| astridwhite a răspuns:

Ba este adevarat. Mai ales daca e sampon impotriva matretii, pentru ca scalpul se va obisnui de la un timp. E bine sa gasesti doua tipuri de produse care se potrivesc parului tau, ca sa revii la gama care iti place tie, si sa le alternezi. Succes!