| Dollicious a întrebat:

Daca folosesc sampon si balsam, fiecare pentru alta problema a parului isi fac ambele efectul sau doar balsamul, deoarece este aplicat dupa sampon?
Este mai bine sa folosesc sampon si balsam din aceeasi gama?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Eu nu folosesc aproape niciodata balsamul si samponul din aceeasi gama. De obicei isi fac ambele efectul insa e posibil sa isi faca un efect combinat, adica de exemplu(spun la intamplare), folosesti sampon hidratant si balsam ce da stalucire parului si combinate efectul lor este de a face parul sa nu se mai ingrase( nu sunt sigura daca e asa insa am spus la intamplare).