| TheoP a întrebat:

Buna TPU :* Am banchetul peste 2 saptamani si nu stiu cum sa-mi fac parul, stiu doar ca nu vreau bucle pentru ca e ceva obisnuit sa zic asa vreau altceva. Aveti idei? Poze ceva?

9 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Indreapta-ti parul cu placa si incearca sa te vopsesti roscata.
Pa, pa.

| TheoP explică (pentru Iubibilăă):

Ai gandit inainte sa-mi dai acest raspuns? Poate nu vreau sa ma vopsesc sau poate sunt roscata

| lanadelsex a răspuns:

Intai simularea, apoi examenu'... pune mana pe carte laughing

| TheoP explică (pentru lanadelsex):

Lasa-ma tu pe mine ca stiu eu ce fac laughing) Tu vorbesti ca nu ai invatat deloc anul trecut, nici temele nu le faceai

| dyanakitty a răspuns:

Mai eu zic sa te duci la coafor si sa le zici ca vre ceva care sa te evidentieze zic eu :d

| dinulia94 a răspuns:

Uite aceasta coafura chiar va fi draguta pentru un banchet : http://siteofstyle.blogspot.com/2013/05/cum-sa-ti-faci-o-fundita.html
:)

| poii a răspuns:

Uite aici mie prima mi se pare cea m-ai frumoasa!
http://www.google.ro/......tp?/search