| Lori78 a întrebat:

Heii TPU, peste cateva saptamani o sa am banchetul si nu stiu cum sa imi aranjez parul, niste idei?

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Ori intins cu placa
ori cret
ori un coc la spate
cauta pe net dupa forma fetei tale

| RoxyRoxana99 a răspuns:

Poti sa încerci un coc spaniol sau unul balerina pentru a arata mai elegant sau niște bucle Hollywood :*

| zuzyduzy123 a răspuns:

Si eu am banchetul si mam gangit ca daca imi iau o rochie cu volane mil fac drept cu placa si daca rochia e mai simpla il ondolez
cel mai bine, parerea mea, cat mai natural

| InvincibleRKO a răspuns:

Se poarta buclele largi, relaxate
Sau simpla coada dreapta prinsa cu ceva frumos
Cocul imbatraneste

| Charity a răspuns:

Uita-te la video-ul asta! Sper ca te-am ajutat! https://www.youtube.com/watch?v=Y_cJlC_kwUw