| Mihaela014 a întrebat:

Am carnaval (pe 22 februarie) cu tema "filme si desene". Trebuie sa ne inbracam in personaje din desene si filme. Dati-mi daca se poate si niste idei pentru carnaval. Sami spuneti personajul si di ca film sau desen este.
Eu as vrea ca personajul sa fie fata dar merge si baiat.
Dau FUNDA! merci la toti.

Răspuns Câştigător
| luisanamy a răspuns:

Alba ca zapada ar fi frumos, dar Cenusareasa este mult mai simplu, elegant si apreciat. Sper sa te decizi happy Ar mai fi Cleopatra happy

3 răspunsuri:
| Mikiass a răspuns:

Scooby-doo, un robot din transformers, un jedy (star wars), scufita rosie laughing, cine dumnezeu mai stie... funda... daca imi dai iti mai zic laughing

| Mikiass a răspuns:

Pai daca preferi filme costumeaza-te intr-o vrajitoare/vrajitor din harry potter... sau daca nu uita-te la Van Helsing (filmul al infricosator) si alege de acolo... acum imi dai funda?

| Mihaela014 explică:

Prefer din filme! merci!