| AddictedToLife a întrebat:

Urmeaza un carnaval la scoala si tema este "Istoria filmului". Ni s-a spus ca trebuie sa interpretam personaje din diferite filme si daca se poate sa facem o sceneta.Eu ma gandeam sa il transform pe Mr.Bean in Miss Bean, dar nu sunt prea hotarata(si in plus nu stiu cum sa ma imbrac sa seman cat de cat cu Bean). Daca aveti vreo idee de personaj feminin dintr-un film va rog spuneti-mi si miehappy

Răspuns Câştigător
| Shakyroo a răspuns:

Ai putea interpreta personajul Hermione Granger din HP, Printesa Leia din Star Wars s.a. si iti alegi o scena memorabila din film. Sper ca te ajuta raspunsul meu... big grin