| Larisa_3441 a întrebat:

Am cateva intrebari pe care vi le adresez in legatura cu ingrijirea fetei:
1.Argila -(pudra de argila) am folosit-o ieri:am amestecat zeama de al un castravete si continutul plicului nu am avut reactii alergice sau ceva de genul acesta.Argila poate fi folosita la orice varsta?(sunt adolescenta)
2.Ce parere aveti de produsele Balea?
3.Este OK pentru varsta mea (13) sa imi fac doua masti pe saptamana? Una cu argila si cealalta cu ingrediente random(galbenus si miere ori din astea homemade)
4.ce exfoliant imi recomandati? pe care l-ati folosit si de cate ori sa il aplic pe saptamana
P.S:am tenul gras

1 răspuns:
| recuperatorul a răspuns:

Mai lasa mancarurile grase: lapte, oua, carne.
Intra pe site-ul de mai jos, ai acolo 3 magazine online cu produse cosmetice de infrumusetare bio si organice http://www.djk.ro/index.php/cosmetice