| Bquna a întrebat:

Bună TPU!
Am citit pe sticla de apă termală că poate fi folosită și pentru fixarea machiajului. A mai folosi cineva apă termală pe fost de spray pentru fixarea machiajului?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici toata informatia despre apa termala, cum hraneste si hidrateaza pielea, tenul samd:

https://ivatherm.ro/......entru-ten/

| dragodana a răspuns:

Salut!
Eu numai apa termala folosesc pentru fixarea machiajului. Ivatherm este cea mai buna.Am folosit si Avene(asa si asa), Uriage(buna), La Roche-Posay si Vichy(bune), Elmiplant(asa si asa).