| CaritaDeAngel a întrebat:

Buna TPU
Am folosit benzi depilatoare veet si mi-a ramas ceara din aia albastra pe gamba. aveti idee cum o pot indeparta? Help!

Răspuns Câştigător
| gabytza_7109 a răspuns:

Cu ulei poti indeparta ceara ramasa. pui p un servetel putin ulei si dai unde tia ramas ceara

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Foloseşte şerveţele umede cu pH neutru.
Baftă!

| justifyme a răspuns:

Nu trebuia sa-ti ramana deoarece trebuia sa o indepartezi dintr-o data si eu cred ca tu nu ai indepartat-o repede ci incet pentru ca iti era teama sa nu te doara...
o poti indeparta cu o carpa inmuiata in apa calda si cu sapun din abundenta
pa pA :*

| William a răspuns:

O topesti cu o bricheta.