| evelynne a întrebat:

Buna fetelor! Mi-am cumparat azi de la supermarket o cutie de benzi depilatoare de la Veet si as vrea sa stiu cum as putea sa am un rezultat cat mai vizibil (la axile) pentru. ca am mai folosit inainte odata si nu s-a luat deloc parul. O idee ceva?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu vei reusi sa epilezi parul din axila cu benzi cu ceara rece, intrucat radacinile firelor de par din acea zona sunt foarte puternice. Cumpara-ti ceara clasica, aceasta se topeste si are un efect nemaipomenit. Pentru inceput, du-te la cosmetica, sa vezi cum se procedeaza.

| Foxxi a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa renunti la Veet, cunosc mai multe persoane care nu sunt multumite de aceasta firma.

| HepiBăluuns a răspuns:

Incearca sesu.winking