| Kryssa00 a întrebat:

Am fost vopsita bruneta adica ultima oara cand m-am vopsit a fost in septembrie insa de atunci s-a decolorat mult si a mai si crescut, astfel ca in momentul de fata este un saten inchis. Tocmai mi-am cumparat de la Londa un roscat violet inchis (pruna). Ador culoareaa! ce credeti? imi va iesi ceva? sa ma risc? Multumesc anticipat! pupici

Răspuns Câştigător
| enax a răspuns:

Da iti va iesi super. m-am uitat pe net si mi s-a parut superb

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu a fi ca pe cutie dar va iesi o culoare frumoasa.