| blackyblack a întrebat:

Am gasit astazi in balcon o planta aloe vera, pe care abia acum am descoperit-o. Este bine daca aplic uleiul din frunze pe scalp si il las sa actioneze cateva ore? Ajuta la cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| ana233 a răspuns:

Nu stiu cat de mult ajuta la cresterea parului, dar hidrateaza excelent scalpul. Daca il vei folosi regulat, s-ar putea sa vezi diferente. big grin

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu nu știi ce flori ai în balcon?
Pune câteva picături de ulei de ricin în șamponul cu care te speli, îl agiți înainte de folosire, te șamponezi în mod obișnuit și te limpezești foarte bine.
Și tăiatul vârfurilor stimulează creșterea.
Pa, pa.

| K0sti a răspuns:

Atentie e aloe, nu floarea sorelui! Asa ca mai usor cu uleiul!