| Anutzza3708 a întrebat:

Am mai incercat pana acum sa-mi creponez parul cu placa(am 2 forme de creponat parul), dar niciodata nu mi-a iesit asa cum vazut la televizor! Sfaturi?

3 răspunsuri:
| Mymiii a răspuns:

Iti dai seama ca cei de la Tv pe care i-ai vazut sunt experti si ca e greu ca sa iti iasa cum le iese lor. Verifica daca placa este buna si functioneaza cum trebuie. Uite aici ceva care te-ar putea ajuta: http://www.youtube.com/watch?v=U3_1ckMbAYY.

| iuliaa27 a răspuns:

Daca-l vrei ca al Prodancai..nu-ti va iesi.Incearca sa incalzesti mai mult placa, stai mai mult timp la o suvita dar...ia suvite subtiri. Daca nu iese incerca sa-l dai cu fixativ inainte de a-l crepona.Bafta!

| justme2846 a răspuns:

Parul trebuie udat inainte si ia fiecare suvita in parte ca efectul sa fie de calitate.