| babyblue23 a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat! Astazi ma duc la o cununie civila( la o prietena) si nu stiu cu ce sa ma imbrac, avand in vedere ca afara ploua cu galeata si bate si vantul! Petrecerea va avea loc acasa...Voi ce parere aveti? Cum ar trebui sa ma imbrac:rochita sau altceva? Mersi!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Ar merge si un costum cu pantalon si sacou si o bluzita finuta. sau rochita cu pardesiu pe deasupra, merge si jeans daca ai un sacou mai deosebit si pantofi asortati, tinand cont ca e ziua, sunteti tineri si cheful e acasa. e cam greu de spus, ca nu stim ce ai prin sifonier happy

2 răspunsuri:
| FlAiser a răspuns:

Pelerina verde si cispe de cauciuc

| oOAMAOo a răspuns:

O rochita se potriveste perfect!
Nu foarte eleganta, ceva de vara cu o balanita sau bolerom!
Sper ca te-am ajutat!