| Rizer a întrebat:

Am o cununie civila in ultima sambata din septembrie, nu stiu cam cum sa ma imbrac si cum. Daca o sa ploua, daca o sa fie frig, chiar nu stiu. E o colega foarte buna de-a mea. Vreau ceva idei. Va multumesc!

6 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

O rochiță cu mânecă trei sfert : http://www.nimphe.ro/images/detailed/0/verde_s32.jpg ( negru, gri de preferat )
Un palton în caz că e fig sau o geacă de piele dacă e mai cald
botine negre : http://cdn1.shopmania.biz/......446150.jpg

Succes:)

| TofanCristi a răspuns:

O rochie simplă, mai grosuţă. Nu este un eveniment ce trebuieşte o rochie mai sotisficată. Îţi iei (în funcţie de vreme) sandale sau pantofi.
FUNDĂ!?

| Rizer explică (pentru TofanCristi):

Nu cred ca mai merge cu sanda.Imi trebuie un pantofior.Dar un pantalon sau chiar un blug cu un sacoas ce ar avea?

| TofanCristi a răspuns (pentru Rizer):

Si mai frumos!

| S3S3an a răspuns:

O rochie nu lunga si daca o sa fie frig o sa mearga o jacheta si ar fi mai bine daca rocia ar avea mînece

| IngerPazitorr a răspuns:

Orochie scurta. In caz ca e frig, un bolero, o jacheta+dres. [ai putea sa iti iei si o geanta unde sa le pui happy