| Babushka a întrebat:

Cum sa ma imbrac si eu la o cununie... avand in vedere ca petrecerea e facuta la curte intr-o vreme racoroasa (la sf lunii)thinking ma gandeam sa-mi i-au o fusta dinaceea cu talie inalta dar nu stiu sus cethinking( fara rochii )big grinplz mersi:*

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Sus iti poti pune o bluza mai eleganta sau un maieu elegant si pe deasupra un fel de capa.

| YLLL a răspuns:

Sus poti sa iti iei o bluza. sau o camasa din saten
sau nu neaparat din saten. orice bluza eleganta.big grin

| Silvia a răspuns:

Sus poti purta o bluzitsa draguta cu maneca lunga care sa se potriveasca cu fusta.big grin

| M.madallina a răspuns:

Poti purta un pulovaras.sau o camasa iar peste un pulovaras cu maneca scurta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa iti iei o camasa cu maneci lungi

| claudya21 a răspuns:

Buna draga mea eu te as sfatui sa ti iei o rochie lunga sau ceva care sa te simti tu comod happyeu am purtat la cunia mea rochie si spre seara am fost imbracata in costum de pantalonihappyacum tu alegi:*