| Sweetdreamsyou a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutor mult laughing Acum cateva zile mi-am facut breton pe o parte si la inceput a stat ok. Dar dupa ce mi-am facut baie si l-am pieptanat statea lipit de frunte si arata groaznic. Acum vin intrebarile:
1. Cum trebuie sa il ingrijesc?
2. Cum sa il aranjez?
Va multumesc de ajutor!

2 răspunsuri:
| apz a răspuns:

Tapează-l la rădăcină cu un pieptene după ce s-a uscat și aplică puțin fixativ pe acesta. Evită să dai cu mâna pe el toată ziua.

| marianedd12 a răspuns:

Iti raspund pentru ambele intrebari, incearca sa il ridici cu feionul dupa dus, cu ajutorul pieptanului sa il 'inveti'. Depinde cum iti vine carearea, daca nu merge cu feionul baga gel de par happy