| DragutzaDenisaAcadella a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
Nu stiu cum sa ma imbrac de Halloween.
Prietenele mele se vor imbraca in tiganci, dar eu as vrea in vampir, dar nu am haine negre, stridente.
Deci. imi puteti spune cum sa-mi confectionez unu?

Răspuns Câştigător
| Rhoselynn a răspuns:

Well, poti purta rosu(orice nuanta de rosu), mov, negru. Ai nevoie de tocuri cat mai agresive, cizme negre sau tenesi. Pantaloni negri sau blugi albastri( cu cat mai inchis cu atat mai bine). Orice ai pune pe tine e bine atata timp cat vii cu un machiaj strident si frumos realizat peste(gasesti pe youtube). O rochita ar fi o alegere buna. Imbraca-te putin ciudat, sa nu arate ca si cum te-ai duce la scoala sau la cumparaturi. Machiaul face tot oricum. Bafta.

1 răspuns:
| GulubuntzBudulush a răspuns:

Îmbracă-te în româncă.