| R9kitty a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutorul vorstru. Vreau sa ii fac cadou mamei de ziua ei un parfum cu miros de violete(salbatice), deoarece stiu ca mereu a cautat unul de genul, dar nu a gasit. Ma gandeam ca imi puteti recomanda ceva, plus un site/catalog/ magazin de unde il pot cumpara. Mulumesc anticipat:*

3 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Http://parfumuri-speciale.ro/......a-violete. Sau vezi la AVON sau Oriflame poate gasesti ceva similar. Uite catalogul online : http://www.catalog-avon.ro/catalog-avon.php.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune firme sunt Avon şi Oriflame. Îi poţi lua un parfum cu aroma de piersici.