| Andrey_Andrey_1995_GaFN a întrebat:

As vrea va rog sa strang 48 de monede deoarece vreau sa ii fac mamei mele un cadou care este un parfum! Ma puteti ajuta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Las mai bine i oferi dragostea ta nu un parfum parerea mea

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Se dau pentru raspunsuri cat mai complete si dezvoltate. Nu faci 48 de monede intr-o saptamana sau cat iti imaginezi. Mai repede faci banii.

| AFR81 a răspuns:

Te-as ajuta cu mare placere, dar nu am cum. Monedele alea sunt foarte greu de obtinut. Incearca sa dai raspunsuri cat mai frumoase, cat mai corecte gramatical, cat mai documentate si mai folositoare si, poate, un moderator va aprecia si iti va acorda cateva monede. Problema e ca trebuie folosite repede pentru ca, altfel, expira.

| BlankWhite a răspuns:

NU te putem ajuta deoarece:
1)Nu suntem moderatori/editori
2)Suntem doar utilizatori
3)Doar editorii/moderatorii iti pot da acele monede de care ai nevoie
4)Pentru a achizitiona acele cadouri trebuie sa ai monede de la editori, mai exact daca dai raspunsuri de calitate la intrebarile puse de alte persoane editorii iti vor aprecia raspunsul ("Apreciat de editori")
5)Pentru a achizitiona cele 48 de monede pentru parfum ei bine iti dai seama acum ca trebuie sa ai 48 de raspunsuri apreciate de editori ceea ce e cam greu...Dar nimic bun nu este imposibil! Succes!
6)Mai bine ii cumperi o floare(strangi bani din alocatie sau iei bani din alocatie), pana la urma gestul conteaza!
Si apropo ai gresit categoria, ce legatura are intrebarea ta cu Educatia si Cultura Generala?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru BlankWhite):

*trebuie sa ai pile la admine

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Nu,pur simplu trebuie sa dai raspunsuri bune, nu exista asa ceva plus ca ei au un anumit barem limita de comenzi, gen 1000 de ron luna asta

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Pai era o intrebare la care am raspuns eu si inca o persoana, iar raspunsul meu includea tot ce spusese precedenta si mult mai multe, si tot aia a primit moneda.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Ce sa spun, poate ia a raspuns prima sau are rating mai mare cine stie, nu stiu, eu unu as face asa, as da o moneda la 10 fundite castigatoare, fara categoria trivia si amuzante si conversati