| Lavinia20 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru.
Vreau si eu asemanari si deosebiri intre basmul cult si basmul popular. daca puteti sa-mi dati un site. sau ceva. ca am cautat si nu am gasit
Multumesc

2 răspunsuri:
| Kid_5068 a răspuns:

Doamne. doamne straight face la scoala ce va invata?! va da teme din ce nu ati facut. ia pune mana pe caietele vechi ca sigur ai ceva acolo straight face e usor sa alegi varianta usoara, nu?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai stiu sa cauti... sunt multe site'uri cu chestii de gen. http://www.e-scoala.ro/referate/romana_basmul_popular.html