| norulet23 a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent
Maine am party...in mall, a fost ziua mea si acum mi.o serbez....cum sa ma imbrac sa arat tare? Sunt fata de 12 ani.
Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Andreea9595 a răspuns:

Si eu am 12 ani. Acum este mai mult o moda cu sacouri, papioane etc. pentru fete. Daca nu ai asa ceva nu cred ca ai timp pana maine sa iti iei. Ai putea sa alegi intre cele mai frumoase haine ale tale si sa le combini. Daca vrei ceva care sa fie "nou" pentru ceilalti, imbraca-te in ceva in care nu ai mai fost vazuta. Daca ai multe haine ai o multime de optiuni. Poti cauta pe net, TPU sau reviste culorile sezonului si sa vezi daca se regasesc in garderoba ta. Sper ca ti-am fost de ajutor.