| Cristina_Stefan_1980 a întrebat:

Am o problema minora..sau nu
Maine imi serbez ziua de nastere, care este marti sinu prea stiu ce joculete sau ce activitati sa am
Ma puteti ajuta? E urgent! Va multumesc

4 răspunsuri:
| amelicika a răspuns:

Pune muzica la maxim comanda pizza spuneti glume sa nu uiti de povesti de groaza?

| Cristina_Stefan_1980 explică (pentru amelicika):

Pizza era de mult in plan, cu legatura la povestile de groaza nu prea stiu ce sa zic adica am o amica pe care o sperie si umbra ei vreau ceva ce putem face toti.Dar mersi oricum

| Cristina_Stefan_1980 explică (pentru amelicika):

Multumesc mult, nu am facut tot adica nu povesti de groaza dar a fost atmosfera, sunt putin ametita inca dar imi revin, multumesc