| lolipupz a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor ma voi duce pe 19 februarie la un botez si nu stiu cu ce sa ma imbrac as dori sa-mi dati niste linkuri cu rochii scurte si strimte din dantela sau din material va rog dau fundoi:*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai super site cu creatzii ! ft tare ! http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/

| twixie a răspuns:

Exista un site. www.polyvore.com nu numai ca iti poti gasi rochite, si haine de tot felul, dar poti vedea tinute complete din care sa te inspiri. sper ca iti va folosi, si iti urez distractie placuta!