| Queen_Rock_1994 a întrebat:

am nevoie mare de voi...va rog imi spuneti cum pot sa deblochez o persoana de pe facebook. Am reportat si blocat acea persoana iar acum nu stiu cum sa o deblochez sad

Răspuns Câştigător
| VivianneMnt a răspuns:

In coltul din dreapta sus e o sagetica/triunghi whatever, dai clic pe ea -> privacy settings -> Manage blocking (dreapta, jos) -> unblock.
Funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| OFataHoinara a răspuns:

Dai la setari de confidentilitate si dupa aceea la aplicatii si persoane blocate si iti apare acolo