| Quixoxop a întrebat:

Bună, TPU.
Am nevoie neapărat de ajutor referitor la un anumit fond de ten pe care m-am gândit să-l achiziționez.
E vorba de Revlon Colorstay pentru ten gras/mixt. Problema aici e că nu știu ce nuanță să cumpăr. Nu am timp să mă duc într-un magazin anume și doresc să-l cumpăr de pe un site. Sunt între nuanțele 110 Ivory și 150 buff. Precizez că am tenul deschis la culoare și ca plus, am tonul tenului ușor rece.(pentru că am venele de la încheietura mâinii albastre la lumină)
Plssss, help meeeeeeeeeee, dau funda celui mai bun răspunssssssss!

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Da, am încercat-o. E bună pentru tipele alea ginger care sunt foarte albe

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nuanța 110 e extrem de albă laughing. Arăți ca o fantomă cu ea

| Quixoxop explică (pentru anamariarot):

Ai încercat nuanța? laughing

| anamariarot a răspuns (pentru Quixoxop):

Da, am încercat-o. E bună pentru tipele alea ginger care sunt foarte albe

| Iuliana186 a răspuns:

Nu prea ai cum sa iti dai seama daca nu il probezi.
Eu sunt alba la piele si am nuanta 180 pentru ten mixt. Am incercat mai multe nuante in magazin pentru a o gasi pe cea mai buna.