| jelew a întrebat:

Am o intrebare, ce merge mai bine la niste pantaloni maro, mocasini albastri sau pantofi/ghete negre?

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Alege negrul! Se potriveste la orice! Cand asortezi nu te uiti numai dupa culoare. Te uiti si la stilul pantalonilor si la materialul lor. Niste pantofi negri merg la orice. Mocasinii albastri nu merg la orice. Albastru si maro sunt de altfel doua culori care nu dau bine impreuna daca nu sunt o anumita nuanta.

| jelew explică (pentru Kriss96):

Ai perfecta dreptate in legatura cu maro si albastru, si cred ca o sa aleg negru pentru ca sunt 2 avantajewinking

7 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns:

Ghetele negre cred ca ar merge cel mai bine.winking

| muziclive a răspuns:

Pantofii sau ghetele.....eu zic ca merge orice funda?

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Ghetele negre pentru ca negru merge la multe culor.

| blonduta2014 a răspuns:

Ghete negre parerea mea sau mocasini albastri

| miticleo a răspuns:

Cred ca pantofii negrii

| SheepKiller a răspuns:

Daca sunt blugi maro, ghete negre ca acum e iarna. Albastru cu maro nu merge. Totusi, daca ai avea, cizmele pana in fund sunt mult mai potrivite la orice tip de pantalon. smug