| malina1111 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare: Cum pot face parul? parul meu este ondulat si scurt pana la umeri! si mai am una! Mama nu vrea sa ma lase sa am parul lung! de ce?

Răspuns Câştigător
| B3bytzaa a răspuns:

Nu stiu de ce dar cred ca mai bine ai intreba-o pe ea care sunt motivele, e normal sa discuti cu ea deschis si sa afli si tu de ce nu te lasa, poate are motive bune pentru care nu poti avea parul lung.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici: http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu te lasa pentru ca e greu de intretinut si nu te crede capabila inca pentru asta

| Fanatic a răspuns:

Intreab-o pe ea! dar sunt sigur ca iti sta ca dracu, lung si ondulat laughing