| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare big grin eu am un sampon de la gerovital Anti-Cadere si unul cu keratina Regenerare si am parul gras care ma dau doar cu nul nu mi se prea duce grasimea...m'as da cu amnd2 pentru ca sunt bune si ma ajuta mult dar imi este frica...sa nu se intample ceva, se poate combina ceva..sau nu stiu?laughing multumesc dau funda!

Răspuns Câştigător
| kim26 a răspuns:

Daca le combini nu rezolvi nimic... si pentru par gras nu prea te ajuta niciunul din ele. eu zic sa folosesti unul singur, iar impotriva parului gras incearca sa te limpezesti cu otet de mere, oricat de amuzant ar parea, chiar ajuta si face firul de par mai stralucitor si mai tare.