| maryingerasulpasnic13 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare demult astept sa inceapa scoala si nu stiu cum sa ma imbrac eu as prefera o bluza alba o geaca de blugi blugi gri balerini negri sosete albe voi?

Răspuns Câştigător
| αℓγήα ツ a răspuns:

Paii
tu:gecile de blugi nu prea se mai poartablushing, si cum sosete albe?:O. s nu zici ca de bumbacstraight face...mai bine ia`ti niste converse/adidasi dar nu purta balerini ca ciorapistraight face
eu; tricou roz[cred]. blugi albastri deschis si converse rouzz si un hanorac dar nustu sigurblushing. mai sunt vreo 3 zile mai am timp s m gandesclaughing

13 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Ar merge daca ar fi o camasa in loc de bluza alba. Iar sotele nu prea e frumos sa se vada, mai bine ti-ai pune dressuri colorate.

| T30D0RA a răspuns:

Sosete albe? Cred ca glumesti. :O

| Artemisia a răspuns:

Pai eu m-am gandit gandit, sa imi iau un top mai lung bordo de lana cu colanti, si peste o vesta, sti tu din aia ca de chelner, sigur sti, ca acum sunt foarte la moda.in picioare cred ca o sa imi iau niste botine de catifea.parul cred ca o sa mi-l fac pe bigudiuri, si o sa incerc sa fac ceva in spate cu agrafe(mama mea o sa incerce, lol, ea e cuafeza mea la ocazii mai mici, lol)
pe mine cred ca o sa imi iau si geaca pentru, dar numai daca e frig, daca nu imi iau ceva geaca de blugi, cum ai spus si tu.
eu sper sa nu ploua ca apoi nu ma mai pot imbraca asa. sper sa fie soare cum a fost si azi.
sper ca te-am ajutat!
please funda?

| Denisa a răspuns:

Eu ma duc cu tenesi albastri, un maiou lung albastru, o pereche superba de blugi skinny, o geaca de piele crem si o gentuta crem.

| elena_6631 a răspuns:

Eu imi iau adidasi, o pereche de blugi albastri, o bluza grii, esarfa neagra, geaca de piele neagra si geanta mai mare alba cu ceva capete de morti de pe happy

| aиdяaaa●• a răspuns:

In niciun caz balerini si sosete albe:-s! Se vede super aiureastraight face
Eu ma imbrac cu:un tricou alb cu imprimeu, jeansi, o gecutza, sneakersi si o esarfabig grin

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Pff` in primul rand renunta la sosete sau incearca converselewinking

Eu`:Un tricou alb`, vesta neagraa`[nu din fas], o pereche de blugi negri`, sosete de culoarea pielii, o pereche de converse albee, o geaca gri si o geanta neagra cu ceva embleme pe ea`.
+ accesorii:un set de bratari argintii+aurii, un lantisor de argit si cercei la fel`big grin
Sper ca te-am ajutat`winking.

| Sweet_1111 a răspuns:

laughing
Glumesti?
Pai ceva elegant, de inceput de scoala.Intreab-o pe mamica ta, ea va stii ce sa iti cumpere.Deci...ti-am spus... ceva elegant

| cataaa a răspuns:

Daca ai renunta la sosete cred ca o sa dea mai bine tinuta ta

| lor3danna a răspuns:

Daca balerini sunt decupati scoate sosetele albe si ia o pereche de sosete din ciorap culoare piciorului. Te pup

| Rikky a răspuns:

Te imbraci super. pe noi ne obliga la uniforma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti imbraca asa dar in nici un caz sa-ti iei sosete cu balerini.deki arata oribil, este cea mai neispirata alegere, toti zic acelasi lucru deci nu te fa de ras:-P.Nu ti-o zic in nume de rau.

Intreaba pe orice si iti va zice la fel.si cine iti va zice ca ti se potriveste inseamna ca nu stie ce se poarte si nu prea ii in top cu moda.

Iti poti lua niste ciorapi culoarea piciorului ...care s-ar potrivi de minune, incearca ca bluza pe care o iei sa nu fie chiar simpla, a aiba ceva pe ea aa va da o nota de personalitate;-), pantalonii sunt OK, iar parul til poti face bluce, sau poti cauta pe intenet "hair for school" vei gasi multe "freze" foarte frumoase :X si eu mi le-am facut unele dintre ele.si chiar mi se potrivesk.

Ai grija cu ce te imbraci iar daca chiar esti in dubii TPU iti sta la dispozitiekiss, mai bine intreba inainte sa imbraci ceva gresit, pentru a nu te simti prost atunci cand o persoana iti va zice in fata ceva urat in legatura cu imbracamintea ta.

kiss

| Miki_2654 a răspuns:

Eu ma voi duce intr-o pereche de blugi skinny ZARA care sunt putin cam lungi dar ii unflu in partea de jos, un tricou alb, cu o vesta neagra, cu o pereche de bascheti sau niste balerini negri cu niste insigne pe ei si cu niste soete din alea din matase de culoarea piciorului

+ ca accesorii: 9 bratari subtiri la set din argint

(crede-ma, e cea mai tare combinatie + ca merge si cu niste niste blugi scurti)