| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

In ce sa ma imbrac la scoala? Mentionez ca am uniforma.
Dintre:
blugi albastri,bluza alba,uniforma,geaca de piele gri sau roz,adidasi
sau
pantaloni negri,bluza alba,tenisi,geaca de piele,uniforma
sau
camasa,pantaloni negrii,uniforma, pantofi negrii, geaca piele

Spuneti-mi si cum sa-mi fac parul, o coafura usoara pentru fiecare gen de imbracaminte de mai sus, imi fac mereu coada calului si coada impletita.
Si bijuterii: un pandantiv in forma de inima sau un lantisor mai mic ca un triunghi in 4 culori.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Tenisi, blugi albastri, bluza alba, uniforma, geaca roz, inima si parul codite. Suna hot! big grin

| Blackrose4 a răspuns:

Hei.
Blugi albaştri, cămaşă, pantofi. Geacă de piele numai în cazul în care e rece afară :). Ca şi coafuri, coafurile cu împletituri: http://fucsia.ro/10-modele-de-impletituri-par/ aici găseşti şi tutoriale de pe YouTube care te ajută să le reproduci.
Îți mai poți face şi bucle lejere. :)

| Rodicanegrescu a răspuns:

Sunt convinsa ca vei arata foarte bine in orice.Eu as opta pentru prima varianta dar cu geaca roz.Lantisorul ala discret pare tentant.Cel putin de aici asa pare.Cel mai important e sa fii tanar si plin de viata, de bucurie, restul aproape ca nu mai conteaza.Cu drag!