| diana_3310 a întrebat:

Bunahappy
Am o intrebare,. cu ce ar trebui sa ma imbrac in prima zi de scoala?

1.Pant. scurti de blugi, o camasa alba cu maneci 3 sferturi si mai lunga, tenesi gri/balerini bej

2.Blugi roz, tricou alb cu scris roz pe piept si tenesi gri

3.Pantaloni negri cu turul; asat si flori rosii imprimate, tricou alb cu prajituri pe piept, balerini negri

4.Blugi albastru deschis, tricou crem/maiou roz, balerini crem big grin

Sau daca aveti alte pareri.happy Rasp care imi place cel mai mult. FUNDA:*

5 răspunsuri:
| Simplicity a răspuns:

Te-as sfatui sa incerci aceasta combinatie :1
Blugi albastru deschis -o camasa alba cu maneci 3 sferturi si mai lunga-balerini negri)
2.Pantaloni negri cu turul-tricou crem/maiou roz-alerini crem
experimenteaza)

| EuphoricEyes a răspuns:

Mie imi place varianta 2! Acum, totul depinde de tine!happySper ca te-am ajutat!:*

| chupachups1234 a răspuns:

Cum sa te duci cu pantaloni scurti la scoala? Plus ca e si cam frig.
Deci un fel de varianta 1: Blugi albastru deschis, camasa alba cu maneci 3 sferturi si tenesii gri.
Sau varianta 2, unde poti sa inlocuiesti blugii roz cu aia albastru deschis dar nu neaparat.

| Robeee a răspuns:

1 pentru ca fiind prima zi de scoala profesorii nu au cum sa iti zica nimic daca iti iei pantaloni scurti. si chiar ar trebui sa profiti de acestia cat timp mai este vreme de ei.
dar. nu ar trebui sa te incalti cu balerinii bej. ci cu tenisii gri pentru ca ar merge mult mai bine la o camasa cu manecele trebuie sferturi. acum depinde ce iti place tie mai mult happy
sper ca te-am ajutat! si succes in noul an scolar >big grin

| alexandranegrila a răspuns:

Blugi albastrii lungi,o camasuta alba mai lunga care sa fie bagata in blug si o pereche de balerini(albi,negrii, bej, albastrii)

sau...

Colanti negri(nu foarte grosi) cu o camasuta lunga cu maneci 3 sfert si niste cizmulite de vara negre.