| EvelynneAndreea a întrebat:

am o intrebare. Eu vreau sa devin o balerina iar caut demult pe net lecti de balet.Va rog sa imi dati site-ul cu lecti cu sa... Funda si scuze de categorie

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| xCrinax a răspuns:

Lectiile de la balet se incep pe la 3, maxim 4 ani. Nu stiu ce varsta ai, dar cred ca ai mai mult de atat, in consecinta nu se poate face performanta la varsta asta si te chinui degeaba. Imi pare rau daca te-am dezamagit. Toate cele bune!

| AliceArisu a răspuns:

Http://www.artofballet.com/lessons.html uite un site care iti explica cate ceva, daca stii engleza.

| VSena a răspuns:

Poti deveni balerina pentru tine! Poti invata cate ceva de pe net, dar pentru cunostinte mai aprofundate se recomanda cursuri de balet cu un profesor in domeniu! De balet te poti apuca oricand, atata timp cat nu-ti doresti o performanta sau o meserie din asta!;-)