| Victorita15 a întrebat:

Nu demult, am auzit un zvon cum ca Lady Gaga ar fi insarcinata. Spuneti-mi va rog e adevarat? Vreau si un site cu publicatia asta. FUNDITA) Scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| Yoana99 a răspuns:

Buna! Din cate stiu, Lady GaGa NU este insarcinata. Am citit asta de curand pe internet ( imi pare tare rau ca nu am mai gasit articolul). Cu toate astea, sunt si site-uri care sustin contrariul: http://muzica.metropotam.ro/......16208438/. Acum noi nu ne putem decat da cu presupusul in ceea ce priveste viata eu intima. Un lucru iti pot spune sigur: va avea in curand o nunta la Venetia cu iubitul ei Taylor Kinney. Sper ca te-am ajutat. :)

| Victorita15 explică (pentru Yoana99):

Iti multumesc mult!)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Addicted2Music a răspuns:

Nu, nu e adevarat.