| CristiGood a întrebat:

am o intrebare,foloseste cineva pasta de dinti miraculoasa, careia i se face reclama la TV ca-ti albeste dintii? Daca da vreau si sa stiu care si in cat timp observati efectele.

Răspuns Câştigător
| DeniiMT a răspuns:

Eu mi-am cumparat de curand Colgate Max White Now. E putin cam scumpa, dar efectele sunt vizibile. Dupa 3 saptamani se pot vedea. Eu de asemenea folosesc periuta electrica (de 3 ori pe zi), ata dentara si o pasta facuta din bicarbonat de sodiu si zeama de lamaie. Pe mine astea m-au ajutat, plus ca am un stil de viata sanatos.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Singura pasta de dinti care mi s-a parut mie ca are efect e Colgate Max One White, dar trebuie folosit de 3 ori pe zi minim o saptamana.

| Gizăz a răspuns:

Nicio pastă nu-ţi albeşte dinţii. Chimic sunt la fel toate. Doar aroma diferă. Nu există agent să-ţi albească dinţii pur şi simplu. E doar marketing. Nu mai plecaţi urechea la toate prostiile.

| SkyPilot a răspuns:

Chestiile alea la care vedeti reclame la TV sunt chinezarii de cea mai joasa speta care nu fac ceea ce este promis si care vor putea fi luate mult mai ieftin daca mai asteptati.
In particular, prin pasta aia cine stie ce chimicale bagi in gura.

| anamaria13b a răspuns:

Dintre toate eu cred ca e Colgate pentru ca si eu folosesc si sunt multumita.