| DaReZon a întrebat:

Am o intrebare in special fetelor. Va rog sa imi spuneti ce schimbar ar trebui sa imi fac caci eu ma simt cam urat D: Uitati poza: http://tinypic.com/view.php?pic=1qoq9u&s=6
P.S: nu este clara dar formativa o idee si ofc voi da si FuNDa ^__^

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

Pai ce sa schimbi? DUupa mine arati bine. Si nu zic asta pentru ca vreau funda sau ceva de genu. Ma doare pe mine de funda, sincer arati bine. Si sincer trebuie sa ai incredere in tine, eu gandesc ca daca cineva te iubeste, te iubeste pentru cum esti tu.

5 răspunsuri:
| perfectlygood a răspuns:

Ce-ti lipseste tie este increderea in propria ta valoare. Daca te apreciezi tu, te vor aprecia si cei din jur.Simple as thatwinking

| Tmcn a răspuns:

Eu zic să-ţi schimbi tunsoarea, te-ar prinde ceva mai lung. sau un alt breton

| crissa20 a răspuns:

Buna, si mie mi se pare ca arati bine! chiar nu trebuie sa schimbi nimic! dar daca totusi vrei sa te simti mai,, frumos'' schimba-ti parfumulbig grin eu asa fac cand vreau sa schimb cate ceva la mine si nu ma pot hotarai ce! Dar in alta ordine de idei, freza te prinde, culoarea ochilor la fel...deci esti ok!

Răspuns utilizator avertizat
| Burondo a răspuns:

Serios voi chiar il vedeti frumos?

eu sincer nu-l vad.straight face i-as taia capuhee hee