| CeVreauEu a întrebat:

Am o intrebare pentru fetebig grin Care stiti ce fel de tunsoare se poarta anul acesta, sau ce fel de tunsoare este cea mai purtata de fete? Ms anticipat, fundoiii pentru tunsoarea cea mai faina love struck

Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Uite aici sunt o gramada de tunsori pentru 2011:X:X
http://www.girlsgocrazy.info/tunsori/poze-cu-tunsori-si-coafuri-2011/
Nu toate sunt frumoase dar sunt la moda:-J
:D

sper ca am fost de folos

Fundaaa?:X:*

5 răspunsuri:
| Iustiina a răspuns:

Eu stiu ca anul acesta este la moda sa te tunzi BOB! Este super tare! Si eu m-am tuns asa si toata lume imi spune ca este super si la moda! SPER CA TE; AM AJUTAT!

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Anul asta cica se poarta bob...nu stiu cat de adevarat este dar mie oricum imi place mai mult in scari

| WhatMeanLove a răspuns:

Anul asta se poarta parul desprins si o codita inpletita care sa aiba rol de cordeluta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bob eu si mai multe fete din cls ne-am tuns asa, e super!