| Andreea98765321654 a întrebat:

Am o intrebare, peste cateva zile am sedinta foto pentru albumul de clasa a 8-a si nu stiu cu ce m-as putea imbraca, imi puteti oferi cateva sfaturi, va rog?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina1992 a răspuns:

Pai depinde de locatie, dar cum este iarna, sunt sigura ca este înăuntru.Depinde si de fitele din clasa.Eu am avut 4 tinute sau 3 nu mai stiu exact. Poti alege o tinuta cu blugi si o bluza eleganta sau o camasa sau un sacou pe tocuri. Daca nu o salopeta eleganta...Iar celalalte tinute in rochii. Daca ar fi sa-ti dau un sfat este sa nu iti faci coc sau bucle ca sarmalele. Poti opta spre ceva lejer sau chiar natural.In legatura cu machiajul, ai grija, am avut colege care s-au machiat cu un fond de ten si erau ori galbene la fata ori cu cateva nuante mai inchise in poza laughing)Depinde de atitudine mereu, degeaba o rochie frumoasa daca nu o,, porti frumos". Iti urez succes sa iesi cat mai bine in poze.

1 răspuns:
| Crsiti92134 a răspuns:

In pijamale, sigur vei fi remarcata.