| ApofissPapaya a întrebat:

Am mai multe intrebari. Si ofer o mare funda daca raspundeti la toate. Daca vreti va ofer adresa mea de mess ca sa imi oferiti mai multe detalii.
Deci, sa incep. Eu acum trec pe clasa a 8, si imi este foarte frica de examene. Voi ce ma sfatuiti sa aleg? Geografie sau istorie? Eu as alege istorie pentru ca am auzit ca sunt mai usoare intrebarile si ma stiu oricum mai bine. Examenul de matematica si romana ma sperie de mor. Iar la mate sunt varza.

A doua intrebare: Eu sunt mai baietoasa, si nu prea umblu pe tocuri. Mi-ati putea oferi niste sfaturi legate de banchet? Mi-as lua si niste tenisi, dar nu ar fi prea galant sau nu stiu cum sa zic. Imi puteti oferi niste outfit-uri cu rochii si in general, ce sa port la banchet. Stiu ca mai e un an, dar noaahlaughing.

A treia intrebare: Imi puteti oferi niste poze pentru albumul meu de clasa 8. Doresc sa vad cat mai multe modele. Si in parc, in curtea scolii, in studio, dar sa vad cum sa ma imbrac, ce expresii faciale sa folosesc etc. Acestea au fost intrebarile mele, si daca puteti sa ma ajutati voi fi foarte recunoascatoare. Daca vreti id. ul meu. Trimite. ti un mesaj. Numai bine si multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Gini a răspuns:

Hey!
Eu unu as alege Geogragie.
Pai cumparati, o pereche de pantofi cu toc, si invata sa mergi pana atunci. Si vei merge, la banchet intr-o rochie neagra, si in pantofi cu toc. big grin
Iar la faza cu pozele, nu prea are importanta, ce este important, e ca voi sa va simtiti bine.