| yo4ever a întrebat:

am o intrebare, se mai gasesc perle bronzante de la avon. daca da de unde le pot cumpara, pentru ca am avut si am fost foarte multumita de ele. mersi. funda:X

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Le poti comanda de la mine

perlele iluminatoare pentru fata sunt disponibile in 2 nuante (pentru stalucire delicata sau pentru bronz fin)

ma poti contacta la adresa de e-mail bia_coolgirl94@yahoo.com
si vom stabili acolo toate detaliile happy

5 răspunsuri:
| putzulica a răspuns:

Vrei o perla bronzata? sa stii ca eu is negrulaughing whistlinglaughing)

| roxy_2350 a răspuns:

Intra pe site`ul avon si contacteaza pe cineva de la ei care iti va explica ce trebuie sa faci ca sa poti cumpara.

http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/howtobuy_landing.page

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, incerca sa vorbesti cu un reprezentant chiar daca nu apar in reviste sigur mai au in stoc big grin

| andreea_6355 a răspuns:

Daca nu se mai gasesc la avon, cauta pn magazine si fi sigura ca o sa gasesti.

| Alinka_2071 a răspuns:

Buna, da sigur ca mai sunt perlele super bronzante de la avon. le poti procura de la orice reprezentant avon. Mie la fel imi plac ft mult! happy