| Danakarina123 a întrebat:

Bună.
Am primit cadou niște perle, perle bronzante, perle iluminatoare (Avon) și niște perle tot ceva gen iluminatoare dar puțin mai diferite și nu știu cum să le folosesc pe toate 3, poate știți voi...să le folosesc odată dau perlele iluminatoare dau tot efectul ăla de accentuare a pomeților? Spuneți-mi cum faceți voi

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Nu se folosesc toate odata ci pe rand, in funcție de ocazie si de cum vrei sa arati in ziua respectiva. E ca si cum ai avea 3 rujuri. Nu te dai cu toate odata ci doar cu care ai chef in ziua respectiva.
Pentru aplicare se foloseste un pămătuf cosmetic.