| t0xic1girl a întrebat:

Fetelor, voi folositi perle pentru pometi.si daca da de care sunteti mai multumite, cele bronzante sau cele cu efect de luminozitate |de la Avon|? raspundeti-mi pls;;]

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

Daca ai ten deschis ia ti perla iluminatoare.se vede super fain.iti da un plus de stralucire.eu am.
daca ai tenul ceva mai inchis.sau chiar bronzat ia ti perle le bronzante.sunt maronii -aurii si dau un aspect f palcut pielii.arata foarte fain.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu folosesc perle pentru pometi dar majoriatea fetele pe care le cunosc folosesc perlele bronzante. kiss