| Aghireirs a întrebat:

am o intrebare...și-a luat cineva țeapa de la Zara? Ma refer la plata cu cardul?
Și eu as vrea sa îmi comand câte ceva dar mi-i frica sa nu îmi extragă bani din cont! Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem in anul 2020 totusi.
se fac zilnic peste 40 milioane de plati cu cardul in lumea asta.
crezi ca zara sta sa iti fure tie bani de pe card? cu asta crezi ca se ocupa?

| gabicoo a răspuns:

Zara e un brand serios!
Tzepe trag firmele de apartament!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tepari, cumpara si tu de la firme cunoscute nu de la magazine de cartier

| David1209 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ămmmm?‍♂️
Zara este o firmă cunoscută... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,dacă și Zara da teapa atunci alea cu Fashion și toate prostiile din reclame ce mai sunt? Zara, hm, bershka, Stradivarius astea din mall mai cunoscute sunt și de increderw