| SupCow a întrebat:

am o nelamurire. M`am vopsit cu albastru de metil in urmatorul mod: am pus intr-o farfurie apa si 3 picuri de albastru, mi-am pus niste suvite in compozitie si le-am tinut in jur de un minut, le-am stors si apoi mi-am uscat parul. Nu m-am decolorat si a iesit verde. Bun, nu mi se ia pe maini, haine nimic, dar daca ma prinde ploaia, o sa curga vopseaua? big grin

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da,si o sa inceapa sa se si decoloreze

| Bloom_2977 a răspuns:

Incearca sa speli suvitele inainte sa te apuce ploaia si vei vedea rezultatul, daca nu se ia vopseaua la spalare cred ca nici cand va ploua nu se va pune pe hainewinking

| dani0022 a răspuns:

Da o sa curga pentru ca nu este o vopsea si nu e nici rezistenta funda plzzz