| Дηdu a întrebat:

Am o nelamurire, poate ma puteti ajuta!
Uleiul de ricin este bun pentru regenerarea parului cine a incercat?
a dat rezultate? in cat timp?
Ce alte solutii mai cunoasteti?
Va rog ajutati-ma cei care ati incercat si a dat rezultate
Ore intr-o luna se cunsc rezultate? eu mi-am deteriorat parul din cauza placii big grin si voi avea o nunta in septembrie si nu vrea sa aiba un aspect nesanatos ...cine ma poate ajuta primeste vot iar cel mai bun raspuns FUNDITA! multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| deeab a răspuns:

Eu am folosir ulei de ricin pentru caderea parului si a fost bun tot de la placa imi cadea parul ff mult am renuntat la ea. http://www.divahair.ro/......eficiente!

2 răspunsuri:
| Picsxie a răspuns:

Pentru mine nu a fost folositor ricinul ...probabil depinde si de tipul de par dar la mine nu a avut niciun efect.foloseste pentru regenerare Nivea Long Repair este foarte buna.cel putin mie mi-a fost de folos :*

| Andreea_7542 a răspuns:

Pe www.uleideargan.com este un ulei cu 7 uleiuri printre care si cel de ricin sa stii ca e super bun nu imi vine sa cred cum mi s-a regenerat parul dupa ce l-am folosit si inca il folosesc